TIMEX Expedition T49761 WS4 - outdoorové hodinky s mnohými funkciami Sk-Hodinky.sk

registrácia »
zabudnuté heslo »
K dnešnému dňu 23.10.2020 ponúkame 12592 modelov a 179 značiek.

Veľmi rýchly spôsob platby pre majiteľov účtu v Slovenskej sporiteľni. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť váš účet a tovar zaplatiť on-line.

SporoPay

Tlačiť

TIMEX Expedition T49761 WS4 - outdoorové hodinky s mnohými funkciami

Unikátny digitálny prístroj s širokouhlým panelom, ktorý zobrazuje dôležité vonkajšie informácie na prvý pohľad. Intuitívne užívateľské rozhranie umožňuje užívateľovi rýchlo začať používať výškomer, barometer, teplomer a elektronický kompas a hneď tak spoznávať nový terén. Dynamický dizajn a štýlová farebná kombinácia zvýrazní Vašu osobnosť.

Širokouhlý displej s multi-funkčným panelom, ľahké a 50 mm veľké kompozitné puzdro s nerezovým horným krytom, grafická strelka kompasu, veľmi presné čidlo pre výškomer, barometer, teplomer a kompas, funkcia "Activity Review" zachytávajúce minima, maxima a priemery merania, nočné osvetlenie "INDIGLO", užívateľsky vymeniteľná batéria, vodotesnosť 50M.

Priemer púzdra (Š x V): 50 x 44 mm, hrúbka: 16 mm
Priemer ciferníka: 36 x 24 mm
Šírka pásky: 30 mm
Obvod hodiniek: 15 - 21 cm

Kompletné informácie o modeli nájdete tu, prehľad všetkých ostatných modelov značky TIMEX nájdete tu.