LOTUS Marc Márquez Sk-Hodinky.sk

registrácia »
zabudnuté heslo »
K dnešnému dňu 30.10.2020 ponúkame 12592 modelov a 179 značiek.

Veľmi rýchly spôsob platby pre majiteľov účtu v Slovenskej sporiteľni. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť váš účet a tovar zaplatiť on-line.

SporoPay

Tlačiť

LOTUS Marc Márquez

Značka LOTUS z rodiny Festina Group prichádza s niekoľkými novými kolekciami hodiniek, venovaných motocyklovému pretekárovi a majstrovi sveta v kategórii MotoGP (2013, 2014) - Marcu Márquezovi.

Kolekcia LOTUS L18103 Chrono pre pánov:

Quartzový strojček chronografu je uložený v puzdre z ušľachtilej ocele s priemerom 44 mm s vodotesnosťou 10 ATM. Model je osadený minerálnym sklíčkom a športový vzhľad dopĺňa štýlový, dvojfarebný kaučukový remienok. Na číselníku je na pozícii 3 umiestnené Márquezovo štartové číslo "93".

Kolekcia LOTUS L18106 pre chlapcov:

Quartzový strojček je uložený v plastovom puzdre s priemerom 33,4 mm s vodotesnosťou 5 ATM. Model je vybavený plastovým sklíčkom a lunetou v prevedení s motívom šachovnice štartovacieho zástavku. Športový vzhľad dopĺňa štýlový, dvojfarebný kaučukový remienok. Na číselníku je na pozícii 9 umiestnené Márquezovo štartové číslo "93" a na pozícii 3 jeho podpis.

Prehľad všetkých modelov Marc Márquez nájdete tu.