FESTINA Tour de France 2015 - nová kolekcia športových chronografov Sk-Hodinky.sk

registrácia »
zabudnuté heslo »
K dnešnému dňu 30.10.2020 ponúkame 12592 modelov a 179 značiek.

Veľmi rýchly spôsob platby pre majiteľov účtu v Slovenskej sporiteľni. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť váš účet a tovar zaplatiť on-line.

SporoPay

Tlačiť

FESTINA Tour de France 2015 - nová kolekcia športových chronografov

Netrpezlivo očakávaná kolekcia Chrono Bike je tu po roku vo skvelej forme a s celkom novým dizajnom, ako pocta najvýznamnejšie cyklistické udalosti: Tour de France 2015!

Kolekcie Chrono Bike vždy pamätajú na svet cyklistiky v tom najšportovejším slova zmysle. Tohtoročná kolekcia zahŕňa modely na ťahu (16881) i na kaučuku (16882), ktoré nesú robustné puzdro z ušľachtilej ocele 316L s priemerom 44,5 mm. Na lunete môžeme obdivovať inšpiráciu jednotlivými komponentmi pretekárskeho bicykla, pričom dva pohyblivé prvky tlačidiel chronografu pripomínajú mechanizmus na cyklistických topánkach. Hodinky sú doplnené jemnou farebnou linkou, ktorá tvorí paralelný kruh s lunetou. Pri modeli 16881 je stred ťahu vykonaný v podobe cyklistického reťazu, predstavujúce najvýraznejší dôkaz inšpirácie svetom cyklistických pretekov u tejto ikonickej kolekcie značky Festina.

Prehľad všetkých modelov radu Tour de France 2015 (vrátane modelov zo starších rokov) nájdete tu.