QUIKSILVER Sk-Hodinky.sk

registrácia »
zabudnuté heslo »
K dnešnému dňu 18.8.2018 ponúkame 12592 modelov a 179 značiek.

QUIKSILVER

Cetifikát výrobkuJsme ověřeným prodejcem značky QUIKSILVER. (certifikát)
QUIKSILVERHODINKY QUIKSILVER Na vlnách Quiksilveru a Roxy PĹ™edstavte si sluneÄŤnĂ­ paprsky na australskĂ©m pobĹ™eží, dokonalĂ© vlny, adrenalin pĹ™i jejich sjĂ­ĹľdÄ›nĂ­, a pĹ™edevším zábavu s tĂ­m spojenou. Tohle vše se odráží ve znaÄŤkách Quiksilver a Roxy. Jsou pro mladĂ©, akt... více
  • Podkategórie
  • Popis kategórie
  • Popis značky

Podkategórie QUIKSILVER

QUIKSILVER
Cetifikát výrobkuJsme autorizovaným prodejcem značky QUIKSILVER. Zaručujeme Vám tak originalitu hodinek, záruční a pozáruční servis. ((zobrazit certifikát)

Quiksilver

Na vlnách Quiksilveru.

PĹ™edstavte si sluneÄŤnĂ­ paprsky na australskĂ©m pobĹ™eží, dokonalĂ© vlny, adrenalin pĹ™i jejich sjĂ­ĹľdÄ›nĂ­, a pĹ™edevším zábavu s tĂ­m spojenou. Tohle vše se odráží ve znaÄŤce Quiksilver. Je pro mladĂ©, aktivnĂ­ a nespoutanĂ©. StejnÄ› jako sporty, se kterĂ˝mi spojuje svĂ© jmĂ©no. Pro dámy ve stejnĂ©m stylu hodinky Roxy.

AutorizaÄŤnĂ­ certifikátJsme autorizovanĂ˝m prodejcem znaÄŤky Quiksilver. ZaruÄŤujeme Vám tak originalitu hodinek, záruÄŤnĂ­ a pozáruÄŤnĂ­ servis. (Zobrazit certifikát).

Výrobce: Usa

HODINKY QUIKSILVER

Na vlnách Quiksilveru a Roxy

PĹ™edstavte si sluneÄŤnĂ­ paprsky na australskĂ©m pobĹ™eží, dokonalĂ© vlny, adrenalin pĹ™i jejich sjĂ­ĹľdÄ›nĂ­, a pĹ™edevším zábavu s tĂ­m spojenou. Tohle vše se odráží ve znaÄŤkách QuiksilverRoxy. Jsou pro mladĂ©, aktivnĂ­ a nespoutanĂ©. StejnÄ› jako sporty, se kterĂ˝mi spojuje svĂ© jmĂ©no.

V australskĂ©m ráji
Austrálie je rájem surfařů. Kde jinde tedy mohla vzniknout znaÄŤka, která svĂ© počátky pojĂ­ právÄ› s tĂ­mto sportem. Na konci šedesátĂ˝ch let chtÄ›li australštĂ­ surfaĹ™i Alan Green a John Law uskuteÄŤnit svĹŻj sen: žít blĂ­zko Torquaye v Austrálii, vydÄ›lávat zde penĂ­ze a jezdit kaĹľdĂ˝ na tÄ›ch nejlepších vlnách. Proto se rozhodli, Ĺľe zaÄŤnou obchodovat s kvalitnĂ­mi, funkÄŤnĂ­mi a modernĂ­mi šortkami pro surfaĹ™e. V roce 1970 realizovali svĹŻj nápad a zaloĹľili ve mÄ›stÄ› Torquay v australskĂ©m státÄ› Victoria spoleÄŤnost Quiksilver. Do roku 1974 jejich šortky dosáhly kultovnĂ­ho vÄ›hlasu mezi nejlepšími jezdci svÄ›ta. SlibnÄ› se rozvĂ­jejĂ­cĂ­ firma samozĹ™ejmÄ› nemohla dlouho zĹŻstat jen na hranicĂ­ch, byĹĄ velkĂ©ho, australskĂ©ho kontinentu. Druhou zemĂ­, kam tato znaÄŤka expandovala, byly SpojenĂ© státy. V roce 1976 vyhrál jeden z nejvÄ›tších surfovĂ˝ch mistrĹŻ všech dob AmeriÄŤan Jeff Hakman jako prvnĂ­ zámoĹ™skĂ˝ závodnĂ­k vĂ˝znamnĂ˝ závod na Bell´s Beach. Ve stejnĂ©m roce se svĂ˝mi kamarády Bobem McKnightem, Alanem Greenem a Johnem Lawem zaloĹľili poboÄŤku spoleÄŤnosti Quiksilver i v USA. Po pobĹ™eží a vlnách se firma rozhodla zaĂştoÄŤit i na horskĂ© svahy. V roce 1986 se znaÄŤka poprvĂ© objevuje na horách prostĹ™ednictvĂ­m kolekce obleÄŤenĂ­ pro snowboarding. V roce 1991 se spojily firmy Quiksilver USA a Quiksilver Europe a celá spoleÄŤnost se znaÄŤnÄ› rozrostla pod vedenĂ­m Harryho Hodge.

Quiksilver a jeho sestra Roxy

V roce 1990 pĹ™ibyla ke Quiksilveru i dámská linie Roxy. SportovnÄ› zaloĹľenĂ˝m Ĺľenám pĹ™ináší nejen originálnĂ­ praktickou mĂłdu, ale ztÄ›lesĹ?uje i urÄŤitĂ© smýšlenĂ­ a ĹľivotnĂ­ styl mladĂ© Ĺľeny spokojenĂ© sama se sebou, dynamickĂ©, pozitivnĂ­, sebejistĂ©, spontánnĂ­ a veselĂ©. Je to Ĺľena, která chce realizovat a sdĂ­let svĂ© sny, odvážná a pĹ™irozenÄ› krásná. Všechno zaÄŤalo nÄ›kolika modely plavek pro dĂ­vky. Rychle následovala kolekce džínĹŻ a sportovnĂ­ho obleÄŤenĂ­. SlibnÄ› se rozvĂ­jejĂ­cĂ­ linie potĹ™ebovala i svĹŻj vlastnĂ­ podpis. TĂ­m se stala v roce 1993 dvÄ› spojená loga Quiksilver tvořícĂ­ dohromady srdce.

Ani mladší sestra Quiksilveru nechtÄ›la zĹŻstat ve vĂ˝voji pozadu. V roce 1994 pĹ™ináší Ăşplnou novinku. Firma, jejĂ­Ĺľ počátky mĂ­Ĺ™ily k surfovánĂ­, se rozhodla vytvoĹ™it boardshorts (kraĹĄasy speciálnÄ› urÄŤenĂ© na surf) i pro Ĺľeny, kterĂ© chtÄ›jĂ­ surfovat. SvĂ˝m nápadem okamĹľitÄ› zĂ­skala ĂşspÄ›ch a vznikl tak prvnĂ­ team surfaĹ™ek Roxy v ÄŤele s AmeriÄŤankou Lisou Anderson. Od tĂ© doby vĂ­ce neĹľ deset let Roxy sponzoruje ĂşspěšnĂ© surfaĹ™ky. NebĂ˝valĂ˝ nárĹŻst popularity tĂ©to znaÄŤky inspiroval firmu k rozšířenĂ­ Ĺ™ady o kolekci urÄŤenou pro snowboarding, dĂ­vÄŤĂ­ obleÄŤenĂ­ a doplĹ?ky.

Cetifikát výrobkuJsme ověřeným prodejcem značky
QUIKSILVER. (certifikát)
free
přechozí kategórie: Hodinky