Ochrana dát Sk-Hodinky.sk

registrácia »
zabudnuté heslo »
K dnešnému dňu 25.10.2020 ponúkame 12592 modelov a 179 značiek.

Veľmi rýchly spôsob platby pre majiteľov účtu v Slovenskej sporiteľni. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť váš účet a tovar zaplatiť on-line.

SporoPay

Tlačiť

Firma mija sú sro, ako prevádzkovateľ servera http://www.sk-hodinky.sk
sa zaväzuje k nižšie uvedenému.
Rešpektujeme Vaše súkromie. Aby sme vám mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné dáta. Tieto dáta chránime pred zneužitím.

Údaje, ktoré zadávate pri registrácii
Ako zákazník musíte pri Vašej registrácii uviesť nasledujúce údaje. Ak ste fyzická osoba, sú to tieto:

Meno a priezvisko

Úplnú poštovú adresu

Telefonické, e-mailové, prípadne faxové spojenie

Tieto informácie sú potrebné pre Vašu identifikáciu ako kupujúceho. Používame ich k realizácii a zaúčtovaniu vašej platby za nakúpený tovar, za účelom správnej dodávky tovaru a ku komunikácii s Vami.

Ak požadujete doručovanie objednávok na inú adresu, než je vyššie uvedená, môžete uviesť ešte alternatívnu adresu dodania. Ak nakupujete ako právnická osoba, mal (a) by ste uviesť tiež nasledujúce údaje o firme:

Meno firmy

Úplnú poštovú adresu

Telefonické, e-mailové, prípadne faxové spojenie

IČO

DIČ

Bankové spojenie

Tieto údaje nám umožnia vykonať potrebné účtovné operácie, vyhotoviť daňový doklad obvykle vyžadovaný oboma stranami, poprípade identifikovať Vašu platbu urobenú bankovým prevodom.

Údaje o Vašej činnosti

Údaje o Vašich nákupoch (sú potrebné pre zaistenie dodávok tovaru, vybavovanie reklamácií a podobne) sú ukladané v bezpečnej databáze a nie sú poskytované tretím stranám.

Aké je naše stanovisko k poskytovaniu Vašich osobných údajov iným spoločnostiam?

Vaše osobné dáta sú dôverné a nie sú poskytované žiadnym subjektom.

Zhrnutie

Server www.sk-hodinky.sk si váži Vašu dôveru a chráni Vaše súkromné dáta pred zneužitím. Tieto informácie zhromažďujeme preto, aby sme skvalitnili naše služby. Neposkytujeme ich tretím stranám.

Váš súhlas

Používaním internetového obchodu www.sk-hodinky.sk súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o vás a vašich nákupoch. Pravidlá zaobchádzania s týmito údajmi sú popísané v tomto dokumente. Ak dôjde v budúcnosti k ich zmene, budú detaily nových pravidiel na týchto stránkach publikované, takže budete mať možnosť sa o nich dozvedieť.