ESPRIT Sk-Hodinky.sk

registrácia »
zabudnuté heslo »
K dnešnému dňu 27.5.2018 ponúkame 12592 modelov a 179 značiek.

ESPRIT

Cetifikát výrobkuJsme ověřeným prodejcem značky ESPRIT. (certifikát)
ESPRITHodinky Esprit > VĂ˝robce: Usa ze San Franciska do celĂ©ho svÄ›ta! Esprit je mezinárodnĂ­ mladistvá znaÄŤka, jeĹľ navrhuje, vyrábĂ­ a distribuje obleÄŤenĂ­ a mĂłdnĂ­ doplĹ?ky pro Ĺľeny, muĹľe i dÄ›ti. Esprit nabĂ­zĂ­ elegantnĂ­, luxusnĂ­ a zároveĹ? cenovÄ› dostupnĂ© obleÄŤ... více
  • Popis značky
ESPRIT

Hodinky Esprit > Výrobce: Usa

ze San Franciska do celého světa!

Esprit je mezinárodnĂ­ mladistvá znaÄŤka, jeĹľ navrhuje, vyrábĂ­ a distribuje obleÄŤenĂ­ a mĂłdnĂ­ doplĹ?ky pro Ĺľeny, muĹľe i dÄ›ti. Esprit nabĂ­zĂ­ elegantnĂ­, luxusnĂ­ a zároveĹ? cenovÄ› dostupnĂ© obleÄŤenĂ­ a doplĹ?ky a pĹ™ináší novost a styl do Ĺľivota. Rok 1995 znamenal pro Esprit i rozšířenĂ­ sortimentu. KromÄ› dámskĂ©ho, pánskĂ©ho a dÄ›tskĂ©ho obleÄŤenĂ­ zaÄŤala vyrábÄ›t i brĂ˝le, hodinky.

Psal se rok 1964 a ctižádostivá návrhářka ze San Franciska Susie Russel právÄ› zpomalila na cestÄ› poblĂ­Ĺľ jezera Tahoe v Kalifornii, aby mohla nabrat stopaĹ™e. StopaĹ™em je Doug Tompkins – horolezec a nadÄ›jnĂ˝ olympijskĂ˝ lyĹľar. ObÄ›ma bylo tehdy jednadvacet let, vzali se o Ĺˇest mÄ›sĂ­cĹŻ pozdÄ›ji.

1968 Doug a Susie zaÄŤali prodávat prvnĂ­ obleÄŤenĂ­ Esprit ze svou dodávkou, Ĺ™editelstvĂ­m podniku byl pak TompkinsnĹŻv sanfranciskĂ˝ byt. Navzdory tÄ›mto nepříliš dobrĂ˝m podmĂ­nkám se obchod vyvĂ­jel a rostl dost rychle. Na začátku sedmdesátĂ˝ch let se z Esprit stala akciová spoleÄŤnost a byla zapsána do rejstříku jako “Esprit de Corp.“.

V roce 1971 potkali Susie a Doug Michaela Jinga, jenĹľ se stal pĹ™edsedou a vedle Douga a Susie i akcionářem spoleÄŤnosti, a tak se zrodila Esprit Far East Group. Na konci sedmdesátĂ˝ch let pak třžby dosáhly aĹľ 120 milionĹŻ americkĂ˝ch dolarĹŻ a Doug se Susie uzavĹ™eli partnerstvĂ­ s Hong Kongem a NÄ›meckem a zámÄ›r vytvoĹ™it mezinárodnĂ­ sĂ­ĹĄ prodejen byl na dosah.

V roce 1979 John Casado vytvoĹ™il slavnĂ© a efektnĂ­ Esprit logo. Navzdory obavám, Ĺľe “éčko“ vytvoĹ™enĂ© ze tří čárek nebude ÄŤitelnĂ© zákaznĂ­kĹŻm, se toto logo stalo jednĂ­m z nejpoznatelnÄ›jších a nejzapamatovatelnÄ›jších ve svÄ›tÄ› mĂłdy. VelkĂ˝m ĂşspÄ›chem pro Esprit bylo otevĹ™enĂ­ prvnĂ­ho mimo americkĂ©ho obchodu s Esprit obleÄŤenĂ­m, a to v nÄ›meckĂ©m DĂĽsseldorfu roku 1986.

Rok 1995 znamenal pro Esprit i rozšířenĂ­ sortimentu. KromÄ› dámskĂ©ho, pánskĂ©ho a dÄ›tskĂ©ho obleÄŤenĂ­ zaÄŤala vyrábÄ›t i brĂ˝le a hodinky.

S novĂ˝m milĂ©niem se návrháři tĂ©to znaÄŤky ptali sami sebe “How Far Can We Go?“ (“Jak daleko mĹŻĹľeme jĂ­t?“) a byly pĹ™edstaveny novĂ© Ĺ™ady sportovnĂ­ho obleÄŤenĂ­, obleÄŤenĂ­ pro novorozence a dokonce i hraÄŤek.

free
přechozí kategórie: Hodinky